METINĖ 10% NUOLAIDA PIRMAJAM PRIKINUI

Metine nuolaidos akcija

Pirkdami pirmą kartą šiais metais ecoHerbs.eu pasinaudokite 10 % nuolaida visoms prekėms. Pirmojo pirkinio nuolaida taikoma tik pirkinių krepšeliui ne mažesniam nei 10 €. Nuolaida netaikoma pristatymui ir kitiems mokesčiams.

Akcijos terminas: iki 2020.12.31 imtinai.

Nuolaidos dydis: -10 %, nuolaida netaikoma PVM mokesčiui.

Sąlygos: nuolaida galioja visoms katalogo prekėms. Nuolaidos kuponas galimas tik tuo atveju jei pirkinių krepšelis yra ne mažesnis kaip 10 €. Nuolaida netaikoma prekių pristatymo kainai.

Nuolaidos kupono kodas: PIRMASPIGIAU2020

Kaip pasinaudoti nuolaida?: pirkinių krepšelio santraukoje esančiame langelyje KUPONAI įveskite nuolaidos kodą ir paspauskite mygtuką GERAI. Nuolaida turi matytis po jūsų prekių sąrašu.NUOLAIDOS KUPONAS UŽ KOMENTARĄ!

aciu_uz_komentara

Mus svarbu ką jūs galvojate apie mūsų produktus. Ar likote patenkintais? O gal nelabai? Esame dėkingi už jūsų parašytus atsiliepimus. Tai taip pat padės kitiems pirkėjams apsispręsti renkantis vienus ar kitus produktus.

Kaip gauti nuolaidos kuponą?: Nuolaidos kuponą gali gauti tik paskyrą turintys pirkėjai anksčiau pirkę prekių parduotuvėje www.ecoherbs.eu ir parašiusiems bent vieną komentarą po kuriuo nors produktu. Turite būti sutikę gauti el. laiškus iš mūsų rinkodaros tikslais. 

Nuolaidos dydis: -10 %, nuolaida netaikoma pristatymui ir  PVM mokesčiui.

Sąlygos: Nuolaida galioja visoms katalogo prekėms. Nuolaidos kuponas galimas tik tuo atveju jei pirkinių krepšelis yra ne mažesnis kaip 10 €. Nuolaida netaikoma prekių pristatymo kainai.

Nuolaidos kupono kodas: kodas jums bus atsiųstas el. paštu.

Kaip pasinaudoti nuolaida?: Pirkinių krepšelio santraukoje esančiame langelyje KUPONAI įveskite nuolaidos kodą ir paspauskite mygtuką GERAI. Nuolaida turi matytis po jūsų prekių sąrašu.