Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su ecoHerbs.eu slapukų politika. Daugiau apie slapukų politiką.

supratau
KALĖDŲ DŽIAUGSMAS kvepalai

KALĖDŲ DŽIAUGSMAS kvepalai

119,00 €
Su mokesčiais

Šių kvepalų natos iš angelų giesmės, skambėjusios virš pirmosios prakartėlės. Tai kvapas, dovanojantis džiaugsmą!

Kiekis
Prekių yra

  • Saugus atsiskaitymas su Paysera ir Paypal Saugus atsiskaitymas su Paysera ir Paypal
  • Atsiskaitykite pristatymo metu Atsiskaitykite pristatymo metu
  • Pristatymas per 2 - 3 d.d. Pristatymas per 2 - 3 d.d.

Visame pasaulyje apdainuoti, nišinės par­fumerijos ypatingai pamėgti, prilygstantys aukso vertei ar net už jį brangesni, natūralių aromatų karaliai, galingoje sinergijoje susitel­kė šiuose kvepaluose ir tapo dar vienu Kalėdų stebuklu. Tai kvapas, dovanojantis džiaugsmą!Tai natos iš angelų giesmės, skambėjusios virš pirmosios prakartėlės. Tai šypsena švento­jo Kūdikėlio lūpose. Tai stebuklingos Kalėdų nakties herojų džiaugsmo ašaros. Pagaliau tai - trijų išmintingiausių žemės gyventojų dova­nos gimusiam Atpirkėjui. Tai kvapas, kuriam abejingų nebus!

Viršutinės natos: Baltojo jostro ir kvapiosios gardenijos eteriniai aliejai.
Širdies natos: Šilkmedinės michelijos eterinis aliejus.
Bazinės natos: Gintaro, pačiulio, gėlių, auga­lų ir prieskonių fiksuotų santalmedžio aliejuje mišinys.

Sudėtis: Atpalaiduojantis, suteikiantis sielos atgaivą ir minčių skaidrumą, pakylėjantis emo­ciškai, harmonizuojantis baltojo jostro eterinis aliejus. Sudėtingu ekstrakcijos būdu išgautas, ro­mantiškas, padedantis esant nerimui ir nemigai kvapiosios gardenijos eterinis aliejus. Užburian­tis ir pakylėjantis gintaro, pačiulio, gėlių, augalų ir prieskonių fiksuotų santalmedžio aliejuje mi­šinys. Nepaprasto kvapo, itin retas ir ypatingai parfumerių vertinamas, padedantis kvėpavimo sistemai, peršalus, stiprinantis imunitetą, ma­žinantis karščiavimą, malšinantis galvos skaus­mą, raminantis ir sukeliantis džiaugsmo pojūtį, šalinantis nepasitikėjimą šilkmedinės michelijos eterinis aliejus.

SUDĖTIS:
Prabangieji indiški atarai ir eteriniai aliejai, etanolis.

NAUDOJIMAS:
Kvepalus purkškite ant pulsuojančių kūno vietų (riešus, kaklą).

KIEKIS: 50 ml.

PRODUKTO ISTORIJA:
Valerijaus Rudzinsko, monograma pažymėtų, kuriamų kvepalų šerdis – brangieji atarai ir nepakartojamo kvapo eteriniai aliejai. Jų dvelksmas – lyg darni simfonija, aprėpianti dangų ir žemę. Kvepalai išsklaido bet kokius šešėlius, panardina nevystančių žiedų jūroje arba nuveda į tolimus kraštus bei svaiginančius kalnynus, kur atsiveria ilgaamžės kvapų istorijos paslaptys. Kitąkart kvapas dvelkia lyg vandenyno banga ar rasa ant žolės, sveikinančios saulę. Nepakartojamas aromatas įkvepia žengti vidinės harmonijos keliu. Šie kvepalai – tarsi viliojanti žaisminga paslaptis, kurią kiekvienas įmena asmeniškai ir širdyje nudžiugęs niekuomet nesuklysta.GAMINTOJAS:

amici-logo-single.png
UAB "Amici naturae" LT-65320 Parko g. 23, Panaros k., Varėnos r., Lithuania.

Panašūs Produktai ( 6 panašūs produktai toje pačioje kategorijoje )
Vallery Myliu

Vallery MYLIU kvepalai

Kaina 36,30 €
Unikali brangiųjų atarų bei eterinių aliejų kompozicija, skirta ir jam, ir jai, paskatins širdyse išsiskleisti pačiam gražiausiam meilės žiedui...

Kur įsigyti?

Įsigykite pas mūsų partnerius

  1. PILNŲ NAMŲ BENDRUOMENĖ
    Nemuno g. 1A, Panaros k. Varėnos r.
    8 698 87006
    ->> Gauti Nuorodas

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį