RAUSVAŽIEDĖ EŽIUOLĖ

RAUSVAŽIEDĖ EŽIUOLĖ

3,59 EUR
Su mokesčiais

Ekologiška arbata imunintetui sustiprinti.

EU Organic Logo

Kiekis
Prekių yra

  • Saugus atsiskaitymas su Paysera ir Paypal Saugus atsiskaitymas su Paysera ir Paypal
  • Atsiskaitykite pristaymo metu Atsiskaitykite pristaymo metu
  • Pristatymas per 2 - 3 d.d. Pristatymas per 2 - 3 d.d.

Rausvažiedės ežiuolės preparatai veikia bakteriocidiškai ir bakteriostatiškai. Buvo pastebėtas ežiuolių specifinis poveikis gripo ir pūslelinio stomatito virusams. Efektyvi priemonė gydant odos, ginekologines, urologines, onkologines ligas ir nuo kraujo užkrėtimo. Jais gydo leukopeniją (po švitinimo ir citostatikų gydy­mo kurso). Pediatrijoje ežiuolės preparatai su pertraukomis vartojami peršalimo ligų profilaktikai ir gydymui. Nevartojama nėštumo metu; alergiškų astrinių (Asteraceae) šeimos augalams as­menų, sergant tuberkulioze, leukoze, išsėtine skleroze, AIDS. 

Ekologiškos sudedamosios dalys:
- rausvažiedės ežiuolės žolė.


Paruošimas:
Imuninei sistemai stiprinti: 1 valg. šaukštas susmulkintos žolės užpilama termose stikline verdančio vandens, po 30 min. nukošiama, nuspaudžiama. Užpilas saldinamas medumi, išgeriama vienu metu 30 min. prieš valgį.

Pastaba:
Ežiuolės preparatai vartojami ne ilgiau kaip 4-6 savaites. Pavartojus ilgiau ir didesnėmis dozėmis, slopinama imuninės sistema. Prieš pradedant gydytis ežiuolių preparatais rekomenduojama pasitarti su gydytoju arba vaistininku.


Šaltinis: Ragažinskienė Ona, Rimkienė Silvija, Sasnauskas Valdas. "Vaistinių augalų enciklopedija", Kaunas: Lututė, 2005. - 440p. ISBN 9955-575-73-5

Pakuotės svoris: 30 g.

Grown and manufactured by:
PILNU NAMU BENDRUOMENE in Lithuania.


EU_Organic_Ekoagros_Logo

jus_remiate_pnb.png

Watch, how organic teas are born in the Full House community.

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį