Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su ecoHerbs.eu slapukų politika. Daugiau apie slapukų politiką.

supratau

VALERI N1 kvepalai vyrams

VALERI N1 vyrams
235,95 €
Su mokesčiais

Prabangūs natūralių atarų kvepalai kiekvienam vyrui, norinčiam pabrėžti savo vyriškumą ir visuomet tikėti asmeninio gyvenimo pergale.

Kiekis
Prekių yra

 

Saugus atsiskaitymas su Paysera ir Paypal

 

Atsiskaitykite pristatymo metu

 

Siunčiame į visą pasaulį, išskyrus RUZ

Vienas brangiausių ir unikaliausių agarmedžio ataras, persipinantis su tabako absoliutu, stambiaja šorėja, stambiažiedžiu jazminaičiu, kilniąja blezdingūne bei kitais rinktiniais atarais ir eteriniais aliejais, pakelia nuotaiką, suaktyvina gyvybingumą, pasitikėjimą savimi  ir teikia malonų komforto pojūtį. Šie kvepalai tiks kiekvienam vyrui, norinčiam pabrėžti savo vyriškumą ir visuomet tikėti asmeninio gyvenimo pergale.

SUDĖTIS:
Prabangieji indiški atarai ir eteriniai aliejai.

KO TIKĖTIS:
Jūsų vertų kvapo ir pakuotės, bei juos lydinčio pozityvaus emocinio pakylėjimo! Kvepalai VALERI N1 išpilstyti prabangiuose K9 kristalo buteliukuose, graviruotuose 3D būdu, sudėti į rankų darbo dėžutes, pagamintas specialiu užsakymu.

NAUDOJIMAS:
Stikliniu dozatoriumi palieskite pulsuojančias kūno vietas (riešus, kaklą) lašeliu kvepalų, tuomet švelniai įtrinkite į odą. Stebinkite šalia esančiųjų uoslę nepakartojamu kvapu.

KIEKIS: 5 ml.

PRODUKTO ISTORIJA:

vr_master_logo.png

Valerijaus Rudzinsko monograma pažymėtų kuriamų kvepalų šerdis – brangieji atarai ir nepakartojamo kvapo eteriniai aliejai. Jų dvelksmas – lyg darni simfonija, aprėpianti dangų ir žemę. Kvepalai išsklaido bet kokius šešėlius, panardina nevystančių žiedų jūroje arba nuveda į tolimus kraštus bei svaiginančius kalnynus, kur atsiveria ilgaamžės kvapų istorijos paslaptys.  Kitąkart kvapas dvelkia lyg vandenyno banga ar rasa ant žolės, sveikinančios saulę. Nepakartojamas aromatas įkvepia žengti vidinės harmonijos keliu. Šie kvepalai - tarsi viliojanti žaisminga paslaptis, kurią kiekvienas įmena asmeniškai ir širdyje nudžiugęs niekuomet nesuklysta...

Valery N1 kvepalai moterims.jpg

Jums taip pat gali patikti

Panašūs Produktai ( 4 panašūs produktai toje pačioje kategorijoje )

Kur įsigyti?

Įsigykite pas mūsų partnerius

  1. PILNŲ NAMŲ BENDRUOMENĖ
    Nemuno g. 1A, Panaros k. Varėnos r.
    8 698 87006
    ->> Gauti Nuorodas

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį