DIFUZORIUS

  • Neturime
Difuzorius
96,80 €
Su PVM

Šalto veikimo eterinių aliejų difuzorius namams, biurui ir kitoms patalpoms iki 100 kv. m. Į komplektą įeina trijų originalių kvapų rinkinys.

Kiekis
Neturime

ŠALTO VEIKIMO DIFUZORIUS

Namuose, biure ar bet kokioje kitoje patalpoje iki 100 kv. m. eterinių aliejų difuzorius suteiks galimybę džiaugtis natūralios aromaterapijos teikiamomis naudomis.

Be to, šis difuzorius aliejus garina šaltuoju būdu, tai reiškia, jog medžiagos nėra kaitinamos, tad išlaiko visas vertingas savo savybes.

Ar galite įsivaizduoti, kokiomis spalvomis šis difuzorius ir jo skleidžiami aromatai nuspalvina bet kokią šeimos šventę, draugų vakarėlį ar verslo susitikimą?

Nepriekaištingas difuzorius reikalauja ir savęs vertų kvapų kompozicijų, kurios gali tapti ta mažyte smulkmena, sodriu kvapu pakylėjančia patalpoje esančių žmonių emocinę būseną, raminančia verdančias neigiamas emocijas ar padedančia susitelkti rezultato siekimo procesui.

ETERINIŲ ALIEJŲ RINKINYS

Susipažinkite su natūraliais eterinių aliejų mišiniais, talpinančiais skirtingas ir ryškias aromatų kompozicijas! Jų įvairovė leidžia kiekvienam išsirinkti savąjį aromatą, kaip ir pageidaujamą poveikį. O eterinių aliejų teikiamą poveikį jau įrodė ir mokslas! Natūrali aromaterapija – tai pats greičiausias būdas sau padėti, mat uodžiant žaibišku greičiu eterinių aliejų sudėtiniai elementai patenka į mūsų ląsteles, jas regeneruoja ir taip pat greitai iš jų pasišalina. Uoslė – greičiausiai žmogaus smegenų suprantama juslė, tad verta tai prisiminti ieškant papildomo motyvacijos, energijos ar optimizmo šaltinio.

Kartu su difuzoriumi išsirinkite vieną iš trijų natūralių eterinių aliejų derinių.

Kompozicija nr. 1.
Greipfrutų ir kvapiųjų kanangų eterinių aliejų derinys.

Kompozicija nr. 2.
Apelsinų, kvapiųjų kanangų ir mandarinų eterinių aliejų kompozicija skirta atgaivai ir harmonijai patirti.

Kompozicija nr. 3.
Citrinų ir levandų eteriniai aliejai bei juodųjų serbentų aromatas yra gerai žinomi dėl plataus poveikio spektro aromaterapijoje. 

KOMPLEKTĄ SUDARO

Pagal mūsų specialų užsakymą sukurtas profesionalus ir modernus eterinių aliejų difuzorius bei net 3 skirtingos eterinių aliejų kompozicijos. Komplekte yra USB maitinimo laidas ir maitinimo šaltinis. USB maitinimo laido pagalba difuzorius gali būti jungiamas į kompiuterio ar kito įrenginio USB lizdą. Taip pat rasite išsamią naudojimo instrukciją.

TECHNINIAI DUOMENYS

Dydis:  ilgis x plotis x aukštis (82 mm x 82 mm x 118 mm).
Svoris: apie 360 g.
Galingumas įjungus į elektros lizdą: AC 100-240 V 50/60 Hz.
Galingumas išjungus į elektros lizdą: DC 5 V 0.6 A.
Maitinimo laido ilgis: 1.8 m.
Veikimo plotas: 100 kvadratinių metrų.
Medžiaga: aliuminio lydinys, PP, ABS.
Priedai:  AC adapteris, USB laidas, naudojimosi instrukcija, tuščias buteliukas eteriniam aliejui.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.