KALĖDINĖS NUOLAIDOS AKCIJA

Kalėdinės nuolaidos akcija

Savo mieliems klientams skubame padovanoti dovaną – Kalėdų nuolaidą :) Pasinaudokite didžiausia nuolaida, kurią galite gauti dar šiais metais. Panaudokite ją pirkdami dovanas savo artimiesiems, o gal nuspręsite ir save pradžiuginti.

Akcijos terminas: iki 2020.01.06 imtinai.

Nuolaidos dydis: -15 %, nuolaida netaikoma pristatymui ir  PVM mokesčiui.

Sąlygos:Nuolaida galioja visoms katalogo prekėms. Nuolaidos kuponas galimas tik tuo atveju jei pirkinių krepšelis yra ne mažesnis kaip 10 € (neįskaičius pristatymo kainos). Nuolaida netaikoma prekių pristatymo kainai.

Nuolaidos kupono kodas: KALĖDOS

Kaip pasinaudoti nuolaida?: Pirkinių krepšelio santraukoje esančiame langelyje KUPONAI įveskite nuolaidos kodą ir paspauskite mygtuką GERAI. Nuolaida turi matytis po jūsų išsirinktų prekių sąrašu.NUOLAIDOS KUPONAS UŽ KOMENTARĄ!

aciu_uz_komentara

Mus svarbu ką jūs galvojate apie mūsų produktus. Ar likote patenkintais? O gal nelabai? Esame dėkingi už jūsų parašytus atsiliepimus. Tai taip pat padės kitiems pirkėjams apsispręsti renkantis vienus ar kitus produktus.

Kaip gauti nuolaidos kuponą?: Nuolaidos kuponą gali gauti tik paskyrą turintys pirkėjai anksčiau pirkę prekių parduotuvėje www.ecoherbs.eu ir parašiusiems bent vieną komentarą po kuriuo nors produktu. Turite būti sutikę gauti el. laiškus iš mūsų rinkodaros tikslais. 

Nuolaidos dydis: -10 %, nuolaida netaikoma pristatymui ir  PVM mokesčiui.

Sąlygos: Nuolaida galioja visoms katalogo prekėms. Nuolaidos kuponas galimas tik tuo atveju jei pirkinių krepšelis yra ne mažesnis kaip 10 €. Nuolaida netaikoma prekių pristatymo kainai.

Nuolaidos kupono kodas: kodas jums bus atsiųstas el. paštu.

Kaip pasinaudoti nuolaida?: Pirkinių krepšelio santraukoje esančiame langelyje KUPONAI įveskite nuolaidos kodą ir paspauskite mygtuką GERAI. Nuolaida turi matytis po jūsų prekių sąrašu.